Access denied for user 'unluboya_user'@'localhost' (using password: YES) Ünlü Boya

Yarışma Şartları

"Keyfin Hünkar'ı" yarışması, GRF Reklam ve Marka Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti.tarafından düzenlenmektedir. Yarışma, sadece Kıbrıs'ta, www.hunkarraki.com/yarisma internet sayfası üzerinden uygulanmaktadır.

"Keyfin Hünkar'ı" yarışması kapsamında, Kıbrıs genelinde, kampanya süresince www.hunkarraki.com/yarisma sayfasından; Ad-Soyad, Adres, Doğum Tarihi, E-Mail Adresi bilgilerini forma girip kayıt olduktan sonra kendi fotoğraflarını yükleyen herkes bir fotoğrafı ile yarışmaya katılacaktır.

Yarışma dönemi sonunda, en fazla oy alan 100 fotoğraf sahibi ödülü almaya hak kazanacaktır. Yarışmaya www.hunkarraki.com/yarisma üzerinden sadece Kıbrıs'ta ikamet edenler veya Kıbrıslı olanlar ücretsiz katılabilir. Fotoğraf yüklendikten sonra bir haftalık yarışma dönemi boyunca en fazla beğeniyi alan ilk 10 fotoğraf ödülü kazanacaktır. Kazananlar www.hunkarraki.com/yarisma sayfasından duyurulacaktır. Kazanılan ödüller devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez.

Ödül:
İsme özel olarak hazırlanacak, içerisinde 70 cl Hünkar Yaş Üzüm Rakısı ve iki kadehin bulunduğu "Hünkar VIP Kutu".

Kazananların sayfada ilan edildiği günü takiben 5 gün olan başvuru süresinde kayıtta katılımcı tarafından yanlış veya yetersiz beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül bilgilerinin kazanana ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan GRF Reklam ve Marka Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Bilgileri yetersiz olan ve başvuru süresinde başvurmayan kazananların e-maillerinin hatalı olması ya da iki defa e-mail gönderilmesine rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda internet sitesinde yayınlanan ilan kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.

Ödüle hak kazanabilmek için, yarışma kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı istenilebilir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcılar ödül kazanmış olsalar bile diskalifiye olarak ödül haklarını kaybedeceklerdir. GRF Reklam ve Marka Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. GRF Reklam ve Marka Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı GRF Reklam ve Marka Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. sorumluluk kabul etmez. GRF Reklam ve Marka Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

GRF Reklam ve Marka Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar. GRF Reklam ve Marka Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. ayrıca, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. GRF Reklam ve Marka Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. bu kampanyaya katılan herkese kampanya ile ilgili ve ayrıca tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir. Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran GRF Reklam ve Marka Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti.'ne aittir. Kampanyaya katılan herkes yukarıda geçen şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Copyright © 2014 - Ünlü Boya San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.